22.04.2019 13:01

Dvě výhry, jedna jasná prohra mládeže

SK Litavan Bohutín - SK Nový Knín 6:22

Jednoznačné vítězství starší přípravky se zrodilo především v první třetině, kterou jsme vyhráli 2:11 a náskok jsme postupně navyšovali.

Branky: Šustrová 8x, Vitoň 3x, Holubovský 3x, Zelenka Jakub 2x, Groulík 2x, Kontur 2x, Zelenka J. 2x

Sestava: Moravec - Groulík, Holubovský, Kontur, Konturová, Šustrová, Vitoň, Zelenka J.

SK Nový Knín - Sp. Příbram B 0:11 (0:7)

Do utkání jsme sice vstoupili aktivně, jenže neuplynuly ani dvě minuty, naše chybná prudká malá domů a hosté toho využili ke vstřelení prvního gólu. Dál jsme zejména ve hře dozadu hráli naivně, nechali jsme soupeří velký prostor, který toho využil a vstřelil nám příděl branek. A protože ve hře dopředu jsme toho moc nevymysleli, a pokud ano, své šance jsme nevyužili, zrodila se naše nejvyšší prohra v soutěži, možná i proto, že nám chyběli dva klíčoví hráči.

Sestava: Hájek Matěj - Wiedermannová, Veselý, Hříbal - Vávra, Mašek, Souček - Vandas, střídali Hájek Michal, Holubovský, Horák

SK Nový Knín - S. Sedlec-Prčice 5:1 (1:1)

Soupeře, který nastoupil pouze o deseti hráčích, jsme evidentně podcenili. Zejména naši klíčoví hráči, bratři Maříkové a Dvořáček, po hřišti spíš chodili než běhali a tak přišel trest v podobě gólu, na který jsme v první půli odpověděli jen jedním zásahem. Teprve ve druhém poločase jsme se prosadili, výkon si ale naši starší žáci tentokrát za rámeček nedají.

Branky: Mařík Š. 2, Mařík V. 2, Dvořáček

Sestava: Křivonoska - Váňa, Soukup, Vlasák V., Pavlík - Rampas, Dvořáček, Mařík V., Mašek - Mařík Š., Tesař, střídali Moulík, Záruba

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904