04.05.2016 18:02

Domácí debakl Benfiky od leadra

SK Nový Knín - Vltavan Borotice 2:5 (2:4)

Nejprve se čekalo na to, až domácí pořadatelé seženou asistenta rozhodčího, pak neuteklo ani pět minut a bylo to 0:2. Hned v první minutě naše obrana vystavila dálnici Šimonovskému a ten tím nepohrdl. Takřka po rozehrání se blýsknul hostující gólman, který vytáhl gólovou tvrdou střelu J. Poučka. Následoval útok Borotic, chybné vyražení míče naším gólmanem po střele borotického hráče přímo na nohu Zbírala, a zlý sen se naplnil. Podobný průběh měl celý první poločas. My jsme hráli, soupeř trestal. Teprve v závěru prvního dějství jsme stačili snížit, ve druhém poločase se zápas už jen dohrával.

Branky: 38. Kukla, 41. Vlk

Sestava: Sláma - Sládek, Puchmajer, Stočes, Zorek - Vostrý, Rákosník, Pouček, Kukla - Reisser (46. Mařík), Vlk