10.08.2014 13:58

Dolní Hbity - SK Nový Knín B 2:5 (1:2)

Naše rezerva rozehrála přípravu s Dolními Hbity a na hřišti v Jablonné vyhrála zaslouženě 5:2. Domácí zlobili hlavně v prvním poločase, ve druhém byla naše převaha už zřejmá a nebýt vychýlené mušky, mohlo být skóre ještě mnohem vyšší.

Do zápasu za nás nastoupilo hned několik nových i staronových tváří, chvíli trvalo, zejména v obraně, než se hráči sehráli, ale postupně začali přebírat inciativu a šli jsme také do vedení, když se trefil T. Reisser po ideální přihrávce P. Vlka. Poté Hbity přidaly a výsledkem byl gól v naší síti z trestného kopu, když exekutor krásně zatočil míč do šibenice. My jsme odpověděli stejnou mincí a rovněž do šibenice se z trestňáku trefil B. Rákosník. Druhý poločas jsme hráli s mírného kopce, vytvořili jsme si hned několik šancí, jenže zakončení vázlo. A tak domácí vyrovnali takřka z ničeho, a to po chybné rozehrávce K. Vostrého, který nepřesně přihrál v prostoru před vlastním vápnem. Nic jsme ale nenechali náhodě, brzo jsme šli znovu do vedení, když opět skóroval T. Reisser. Závěr už byl mnohem jednoznačnější, na branku Hbit se valil jeden útok za druhým a góly přidali ještě F. Kukla a opět T. Reisser.

Góly: 13., 70., 81. Reisser, 38. Rákosník, 75. F. Kukla.

Sestava: Vitoň - Čvančara, Smita, Pejla, Sládek - F. Kukla, Rákosník, Vostrý, V. Sklenář - Vlk, Reisser.