03.06.2019 22:38

Debakl Benfiky

Sokol Počepice - SK Nový Knín 7:0 (6:0)

Než se hráči naší Benfiky stačili na hřišti leadra soutěže rozkoukat, už ve 4. minutě prohrávali 0:2. Stačily k tomu na krátkém hřišti pouhé dva přesné výkopy gólmana Capoucha, které našly rychlého L. Chlástaka, jenž v prvním případě přihrál do tutovky svému kolegovi v útoku Kejhovi a v druhém gól sám dal. Potom se zdálo, že jsme hru srovnali, jenže před brankou Čápů jsme byli neškodní. A tak přišla poslední desetiminutovka první půle a nechali jsme si dát hned čtyři branky. Druhý poločas se už proto dohrával prakticky z povinnosti, domácí prostřídali a ukázali se jako pozornější hostitelé, když naše konto zatížili už jen jednou brankou.

Sestava: Sláma - Stočes, Moravec, Potměšil, Stracený F. - Hondlík (65. Kukla), Kuchař, Pazderka, Patera - Stracený J. (46. Kudrna), Kočí