27.05.2019 06:14

Další výhra starší žáků

SK Nový Knín - L. Milín 2:0 (0:0)

V úvodu zápasu neproměnili naši starší žáci tři vyložené šance a jeden gól nemohl platit pro postavení střelce v ofsajdu. Poté se ukázali hosté, kteří dvakrát nebezpečně ohrozili naší branku. V druhé půli jsme se už prosadili díky průbojnosti Šimona Maříka, který dvakrát prošel obranou a zavěsil.

Branky: Mařík Š. 2x

Sestava: Křivonoska - Váňa, Soukup, Dopita, Vlasák M. - Rampas, Mařík V., Dvořáček, Vlasák V. - Mařík Š., Pavlík, střídali Kramer, Kučík J.

SK Nový Knín - Bohutín/Podlesí 1:10 (0:3)

Až do 40. minuty drželi mladší žáci s leadrem tabulky krok, snížili jsme na 1:3, měli jsme další šance, jenže postupně nám začaly odcházet síly, chybělo nám totiž hned několik hráčů po škole v přírodě, z které se některé děti vrátily s horečkami, a vyspělejší soupeř toho dokázal jednoznačně využít, takže výsledek nakonec neodpovídá průběhu zápasu.

Branka: Souček

Sestava: Hájek - Wiedemannová, Veselý, Hříbal - Vávra, Belka, Souček - Mašek, střídali Horák, Hájek Michal, Vandas,