15.04.2019 11:09

Benfika zklamala

TJ Sokol Nová Ves B - SK Nový Knín B 5:2 (1:0)

Proti týmu s průměrným věkem více než 36 let naše Benfika zklamala. Co to bylo platné, že měla více času míč na svých kopačkách než soupeř, když se hodně dlouho nedostala ani do zakončení. Domácí šli do vedení v první půli po rohovém kopu, my jsme se do první nadějné šance dostali až na začátku druhého poločasu, když R. Potměšil zcela sám před brankou netrefil řádně míč a místo do sítě ho vrátil do hry. Šance na skórování se nám naskytla asi v 61. minutě, když sudí po faulu na M. Kočího nařídil pokutový kop, jenže bomba J. Straceného trefila jen břevno Vitáskovy branky. To už domácí ale vedli 2:0 a postupně svůj náskok zvyšovali. My jsme se trefili až v 81. minutě L. Slámou, který ještě v poslední minutě upravil svou druhou brankou na ještě přijatelných 2:5 v náš neprospěch.

Branky: 81. a 90 Sláma

Sestava: Reisser - Vostrý, Potměšil, Pazderka (33. Kohout, 51. Kudrna), Čálek - Stočes (70. Sláma), Moravec, Kadlečík, Patera - Stracený, Kočí