18.05.2019 21:17

Benfika zabrala konečně i venku

Vltavan Hříměždice - SK Nový Knín B 3:5 (2:3)

Líp pro nás zápas ani nemohl začít! Běžela teprve druhá minuta utkání, domácí obránce zahrával malou domů, míč ale gólmanovi skočil, ten promáchl a po vlastenci jsem šli hodně lacino do vedení. Neutekly ani tři minuty, B. Rákosník utekl na levém křídle a podél domácího gólmana zvýšil na rozdíl dvou branek. A do třetice, v 11. minutě se prosadil J. Stracený a bylo to už 0:3. Teprve potom tým od Slapské přehrady zabral a do poločasu se mu podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Jenže úvod druhého poločasu se opět povedl nám a po dvou rychlých gólech jsme opět šli do tříbrankového vedení. Závěr sice patřil Hříměždicím i proto, že jsme dohrávali v deseti po vyloučení M. Čálka, jenže na víc než na snížení o jeden gól domácí hráči už neměli.

Branky:  2. vlastní,5. Rákosník, 11. Stracený J., 48. Kočí, 51. Stočes

Sestava: Sláma - Mařík, Moravec, Stočes, Stacený F. - Zorek, Čálek, Rákosník, Hondlík - Stracený J. (86. Kudrna), Kočí