20.08.2019 14:21

Benfika v Boroticích druhá

Dva zápasy v rychlém sledu odehrála naše Benfika na tradičním turnaji v Boroticích. Po jasné výhře nad Starou Hutí, kdy zejména v druhém poločase předvedla velice dobrý výkon, nastoupila prakticky bez přestávky proti odpočatým domácím hráčům. Ti si proti stejnému soupeři odehráli vzájemný zápas už dopoledne. Jak se ukázalo, pro naše hráče to byla doslova vražedná kombinace. A přičteme-li k tomu skutečnost, že hřiště bylo sice v lepším stavu než v minulých letech, ale stále poměrně tvrdé, nelze se divit, že po třech rychlých brankách to naši hráči doslova zabalili a vysoko prohráli.

Výsledky

Vltavan Borotice - Stará Huť 7:3

SK Nový Knín - Stará Huť 8:1

Vltavan Borotice - SK Nový Knín 10:0

Reprezentovali nás: T. Reisser - Farda, Formánek, Moravec, Pouček, V. Kuchař, L. Kuchař, M. Mařík. Š. Mařík, V. Mařík, Rákosník, Sláma, J. Stracený, K. Vostrý, Zorek

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904