19.04.2024 16:51

Benfika si připsala první jarní body

SK Nový Knín B - S. Dublovice B 5:0 (1:0)

Naše rezerva si zejména ve druhém poločase dobře zastřílela, přičemž se trefili dost netradiční střelci. V našem dresu se v obraně po dlouhé době objevil M. Lomoz, jakoby na něm ale několikaletá přestávka nebyla znát, vstřeli totiž krásnou úvodní branku, ke které přidal po přestávce další. Hru zejména dirigoval J. Moravec a když se nechal vyloučit Josef Novák asi v 30. minutě, byla jen otázka času, kdy se prosadíme. Hosté sice mohli snížit skóre za stavu 2:0, jenže náš gólman zlikvidoval dost přísnou penaltu za ruku po odraženém míči.

Branky: 10. 52.,  Lomoz,  69. Vaněk, 72. Dragoun ml., 80. Váňa.

Sestava: Křivonoska - Dragoun st., Lomoz, Čálek, Vaněk - Kukla Fr., Moravec, Slunéčko, Patera - Kukla P., Kramer  střídali Dragoun ml., Kůr, Váňa, Votava, Záruba,