15.05.2022 17:00

TJ Sokol Dublovice - SK Nový Knín 5:1

V neděli 15.5. odjeli naši chlapci do Dublovic k dalšímu kolu okresního přeboru. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří na plné čáře přehrávali naše mužstvo. Dublovičtí díky kvalitní hře ve středu hřiště brzy otevřeli skóre a zápas si hodně užívali. Do poločasu přetavili tlak ve 3 branky a jen díky dobré práci brankáře Petříka nepadlo v prvním poločase více branek. Jediný gól SK Nový Knín si v 64. minutě srazili do branky domácí stopeři, kteří tak na krátký okamžik zdramatizovali utkání snížením na 3:1. Ovšem po dvou minutách domácí napravili svoje zaváhání a brankou na 4:1 opět získali tříbrankový náskok. V 85. minutě navíc zahrávali domácí pokutový kop, který proměnil Lomoz a připsal si tak hattrick. Z Dublovic si tak vezeme pouze bolavé hlasivky uřvaného útočníka Stránského, šrámy na duši stopera Vlasáka a rozdrbané čelo trenéra Bakose. Venkovní utkání se nám nevydařilo a do dalších kol tak mají psychiatři v Novém Kníně hodně práce s morální vzpruhou našeho zpráskaného mužstva.

sestava: Petřík (b), Kukla, Vlasák (c), Kočí Milan, Jiráň, Čálek, Šiška, Slunečko, Patera, Stočes, Stránský

náhradníci: Kočí Matěj, Tesař, Pazderka, Kramer