17.09.2016 21:28

SK Nový Knín - SK Petrovice 2:1 (1:0)

S dosavadním leadrem soutěže týmem Petrovic odehráli naši starší žáci jednoznačný zápas, na štíru byli však s koncovkou, takže nakonec se báli o výsledkem. Ten byl ale pro ně přesto příznivý a vyhráli 2:1.

Hned od začátku utkání jsme se na soupeře, který přijel jen v deseti lidech, doslova vrhli a během prvních pěti minut jsme si vytvořili tři jasné gólové šance, výsledkem byly ale jen nastřelená tyčka a břevno. Do vedení jsme se dostali po skvělé akci po pravé straně, kdy zakončoval M. Šefl. Druhý poločas se dlouho hrál podle stejných not, do dvougólového vedení jsme se dostali po střele M. Dvořáčka. Jenže pak jsme udělali chybu při rozehrávace, hosté snížili prakticky z ničeho, na víc jim ale na štěstí nezbylo sil, takže jsme brali tři body my.

Branky: 14. Šefl, 47. Dvořáček

Sestava: Spurný - Hrubý, Vandas, Hlávka, Dopita - Šefl, Mařík V., Dvořáček, Vlasák V., - Mařík Š., Kučík V., střídali Kudrna, Slabihoudek, Vlasák M., Záruba D.,