31.03.2013 20:42

SK Nový Knín B - Pr. Lhota B 6:2 (3:0)

Místo domluveného áčka Pr. Lhoty přijelo její béčko doplněné jen o dva hráče prvního mužstva a i přes snahu nemohli jeho borci našim hráčům konkurovat. Prezentovali jsme se pěknou kombinační hrou, která přinesla řadu příležitostí, z  nichž jsme proměnili šest a zaslouženě jsme vyhráli vysoko 6:2.

Se Štěpánem Hrubým a opět s Mírou Maříkem v sestavě jsme od začátku svého soupeře jasně přehrávali a za první půlhodinku jsme to vyjádřili třemi pěknými brankami. Pak jsme však polevili, dovolili jsme soupeři hru vyrovnat, jenže ten toho nedokázal využít.

Také v druhém poločasu jsme pokračovali v aktivní hře a teprve za stavu 4:0 jsme dovolili Lhoteckým skórvat po ojedinělém brejku. Při vědomí vysokého vedení jsme v závěru podlehli dojmu, že se nemůže nic stát, otevřeli jsme opět obranu, soupeř však nebyl takových kvalit, aby nás potrestal více brankami než jednou, a to v poslední  minutě zápasu.

Branky: 19., 29., 61. Hrubý, 14. 81. Buřič, 70. Rákosník

Sestava: Petřík - Sládek, Vostrý, Fiala, Reisser - Stránský, Rákosník, Stočes - Hrubý (71. Buřič), Buřič (35. Stracený), Mařík