25.04.2017 20:50

S. Jedomělice - SK Nový Knín 3:2 (pk 5:3)

V prvním poločase se hrál na hrbolatém a malém hřišti chvílemi až podprůměrný fotbal, zatímco domácí tým jedinou vážnou střelu přetavil v gól, nám se to po technické střele Kuby Stočese nepovedlo, trefil v poslední minutě jen tyč. Úvod druhého poločasu jsme nepohlídali, domácí tým šel už do dvoubrankového vedení, jenže se nám podařilo brzo snížit, po kontaktním gólu Š. Chlumeckého jsme domácí zatlačili a výsledkem bylo srovnání skóre P. Foltýnem těsně před koncem. Jenže rozstřel ze značek pokutových kopů jsme opět nezvládli a prohráli jsme ho 3:4, takže do tabulky jsme si připsali jen jeden bod.

Branky: 57. Chlumecký, 87. Foltýn

Sestava: Petřík - Kozohorský, Svárovský, Lomoz, Vlasák - Stočes (46. Chlumecký), Fiala, Foltýn, Vostrý L. - Tuháček (53. Pouček), Slezák