Diskusní téma: Diskuse

Datum: 04.05.2016

Vložil: m

Titulek: Cerhovické vdolky :-)

https://sport.aktualne.cz/kapri-jsou-kapri-je-tu-novy-hit-vdolky-jsou-vdolky-fotbalove/r~f9bd07a0b4c311e58f750025900fea04/

Odpovědět

—————

Datum: 14.01.2016

Vložil: mak

Titulek: rozpis

U týmů mužů předběžný rozpis jara.

Odpovědět

—————

Datum: 12.11.2015

Vložil: Fanda FOTBALU

Titulek: K ZAPASUM

Zdravim Vas,chtel jsem se zminit k jen o Vasich zapasech.Jezdim se na Vas obcas koukat,nejenom na Vas,a za posledni zapasy,hlavne v tom poslednim z Kytinem,je az pozastavujici co si nekteri hraci dovoli k trenerovi a i k pomeznimu(domacimu) rozhodcimu.Jinak fotbal se mi u Vas libi a i je konecne dobre ze uz mate poradne obcerstveni.
Fotbal ZDAR

Odpovědět

—————

Datum: 11.10.2015

Vložil: Fanoušek

Titulek: černoch

Tak ten Váma obdivovaný P.Lundák z Hříměždic byl černoch jak Brno!!! Už Petrovicům dával 6 golů........

Odpovědět

—————

Datum: 11.10.2015

Vložil: Maky

Titulek: Re: černoch

Podle IS FAČR je to odchovanec Hřímek....., Nikdo ho neopěvuje......

Odpovědět

—————

Datum: 11.10.2015

Vložil: Maky

Titulek: Re: černoch

Jinak díky za ohlas, ptali jsme se na něj, je určitě zajímavé, že jeho spoluhráči ho neznali jménem, jde prý o Pražáka, který si u nich chce kopnout. Na IS FACR však jeho fotka odpovídá skutečnosti.....

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2015

Vložil: xy

Titulek: ...hvězdy horší průměru?

...sebereflexe zas veškerá žádná
...a ten šroubovaný sloh, už docela přes závit ;-) - co je prosím ´svatyně branky Dušníkú´??? O brankářově svatyni už jsem párkrát četl, ale tohle?
Jestli by se kopyto raději nemělo držet svých Ševců, a pero odložit, výpovědní hodnota článku nulová, v porovnání s realitou, a jako další díl pohádky gramaticky podprůměrné...

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2015

Vložil: yx

Titulek: Re: ...hvězdy horší průměru?

Asi narážíš na debakl, který utrpěla tvoje rezerva Dušník od rezervy Ševců před týdnem ( a ještě před domcím publikem), že? :-)

Odpovědět

—————

Datum: 22.09.2015

Vložil: xy

Titulek: Re: Re: ...hvězdy horší průměru?

...ten jsem neviděl
...ale zřejmě tam podle výsledku šlo ševce a kopyta snadno rozeznat..
...klidně vám k výhře pogratuluji, když jste lepší, a bude to po férovém zápase - jen na ty frašky režírované rozhodčími nějak už nemám žaludek...ať už se odehrají kdekoli

Odpovědět

—————

Datum: 25.08.2015

Vložil: Fotbalon.cz

Titulek: Statistiky Vašeho klubu

Sledujte články a statistiky vašeho klubu https://fotbalon.cz/?route=listnew/list

Odpovědět

—————





Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904